Електричка інерційна озвучена зі підсвіткою RJ5516
Електричка інерційна озвучена зі підсвіткою RJ5516
Електричка інерційна, RJ5516, озвучена, зі світлом інерційна електричка (арт. RJ5516) зі звуковими та світловими ефектами для дітей від 3 років. Розвиває уяву та моторику через сюжетно-рольові ігри. Безпечна та міцна.
Розмір упакування: 36x12x9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YG Toys |
| Тип | Поїзд |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Висота | 12 мм |
| Вага | 0.5278 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Механізм | інерція та пул бек |
| Пакування | коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴


