Евакуатор з машинкою інерційний озвучений зі світлом S977-48A
Евакуатор з машинкою інерційний озвучений зі світлом S977-48A
Іграшка оснащена інерційним механізмом. Присутні світлові та звукові ефекти, рухливі елементи. В комплекті евакуатор та легкове авто. Упаковка: коробка 33x12x19 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YG Toys |
| Тип | Евакуатор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Висота | 19 мм |
| Вага | 0.6083 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові властивості | світло |
| Країна походження | Україна |
| Механізм | інерція та пул бек |
| Пакування | коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514 ₴







