Игровой набор автоперевозчик Scania 4 машинки TechnoDrive Large truck 6414KS
Игровой набор автоперевозчик Scania 4 машинки TechnoDrive Large truck 6414KS
Машинки TechnoDrive – це нові колекційні серії для справжніх шанувальників авто!
Автомодель серії 'Large Truck' – АВТОПЕРЕВІЗНИК SCANIA відкриває захопливий світ міської техніки. Ці ігрові моделі створені, щоб сподобатися як малюкам, так і дорослим!
Автомодель оснащена світловими та звуковими ефектами.
Автоперевізник має функціональні елементи: платформу з опускною рампою та висувні опори. Задній трап опускається, щоб маленькі автомобілі могли заїжджати чи з’їжджати. Також у моделі є висувні опори, що допомагають трейлеру з машинами стояти окремо від кабіни водія.
Модель має функцію «friction motor»: штовхніть машинку вперед й дивіться, як вона сама поїде вперед!
Автомодель підійде для різних захоплюючих сюжетів, з її допомогою дитина розвине фантазію та весело проведе час.
Довжина моделі – 41 см.
Живлення: 2 батарейки типу ААА (не входять до комплекту).
У наборі:
автоперевізник,
4 машини.
Збирайте всі моделі TechnoDrive і створюйте свою драйвову колекцію!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TECHNODRIVE |
| Тип | Автовоз |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 13 мм |
| Длина | 45.4 мм |
| Высота | 18 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Мальчик |
| Додаткові властивості | форма |
| Країна походження | Китай |
| Механизм | на батарейках |
| Пакування | коробка |
| Наші пропозиції | Новинки |
- Цена: 1 045 ₴



