Автомодель пожарная машина SCANIA Big Truck 6407KS
Автомодель пожарная машина SCANIA Big Truck 6407KS
Машинки TechnoDrive – це нові колекційні серії для справжніх шанувальників авто!
Автомодель серії 'Big Truck' – ПОЖЕЖНА МАШИНА SCANIA відкриває захопливий світ міської техніки. Ці ігрові моделі створені, щоб сподобатися як малюкам, так і дорослим!
Автомодель оснащена світловими та звуковими ефектами.
Пожежна машина має функціональні елементи: поворотну драбину та можливість розбрискування води. Драбина може підійматися, опускатися, подовжується та обертається на 360 градусів. Щоб розпили воду, натисніть кнопку під драбиною і вода почне розбрискуватися з верхньої частини драбини.
Модель має функцію «friction motor»: штовхніть машинку вперед й дивіться, як вона сама поїде вперед!
Автомодель підійде для різних захоплюючих сюжетів, з її допомогою дитина розвине фантазію та весело проведе час.
Довжина моделі - 31 см.
Живлення: 2 батарейки типу ААА (не входять до комплекту).
У наборі:
1 автомодель.
Збирайте всі моделі TechnoDrive і створюйте свою драйвову колекцію!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TECHNODRIVE |
| Тип | Пожарный автомобиль |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 13.2 мм |
| Длина | 32.3 мм |
| Высота | 18 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Мальчик |
| Додаткові властивості | форма |
| Країна походження | Китай |
| Механизм | на батарейках |
| Пакування | коробка |
| Наші пропозиції | Новинки |
- Цена: 837 ₴



