Кукольный домик деревянный Lol house с мебелью розовый 31*22*44 см
Кукольный домик деревянный LOL HOUSE розовый 31*22*44 см
Дерев'яний ляльковий будиночок має: 2 поверхи, 3 кімнати, 12 меблів у комплекті.
Розміри: ширина - 22 см; довжина - 31 см; висота - 44 см.
Будиночок у розібраному вигляді. Меблі складені.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Розовый |
| Длина | 31 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Высота | 44 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Девочка |
| Країна походження | Україна |
| Пакування | коробка |
Информация для заказа
- Цена: 784 ₴



