Вантажівка лісовоз інерційний 99A3K YG Toys
Вантажівка лісовоз інерційний 99A3K YG Toys
коробка 33,8x12x16,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YG Toys |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 33.8 мм |
| Висота | 16.5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові властивості | світло |
| Країна походження | Китай |
| Механізм | інерція та пул бек |
| Пакування | коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368 ₴


