Лялька WG279 з гардеробом, в коробці р.45x5x32 см YG Toys
Лялька WG279 — це великий ігровий набір з гардеробом та аксесуарами, який дозволяє дитині створювати безліч стильних образів. У комплект входить лялька та декілька елементів одягу, взуття й прикрас, які зручно розміщені у "шафці"-коробці. Такий набір стимулює розвиток фантазії, творчості та сюжетно-рольових ігор.
Упаковка у вигляді гардеробу розміром 45 × 5 × 32 см, бренд YG Toys. Підходить для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YG Toys |
| Высота | 32 см |
| Длина | 45 см |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.5833 |
| Країна походження | Китай |
| Пакування | коробка |
Информация для заказа
- Цена: 594 ₴


