Лялька WG259-4 в коробці р.33x6x20,5 см YG Toys
Лялька WG259-4 — стильна іграшка для дівчаток, одягнена у яскраве платтячко та доповнена аксесуарами (залежно від варіанту). Має сучасний дизайн, довге волосся та приємне обличчя. Постачається в коробці розміром 33 × 6 × 20,5 см. Чудово підходить для сюжетно-рольових ігор та колекціонування. Рекомендовано дітям від 3 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YG Toys |
| Высота | 33 см |
| Длина | 20.5 см |
| Ширина | 6 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.3833 |
| Країна походження | Китай |
| Наші пропозиції | Новинки |
| Пакування | коробка |
Информация для заказа
- Цена: 359 ₴


