Лялька WG299 "Русалка" 2 види, на блістері р.30x6x20 см YG Toys
Лялька WG299 "Русалка" — яскрава іграшка для дівчаток у казковому стилі. В асортименті 2 види з різним кольором хвоста та волосся. Упакована на блістері, розмір 30×6×20 см. Лялька має довге волосся, казковий образ та мерехтливий хвіст, що робить її чудовим подарунком для гри у морські пригоди та чарівні історії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YG Toys |
| Высота | 30 см |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 6 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.3021 |
| Країна походження | Китай |
| Наші пропозиції | Новинки |
| Пакування | блістер |
Информация для заказа
- Цена: 320 ₴


