Паровозик з причепом Томас і друзі Edward, Kenji, Henry, Emily JHK84



438 ₴
- Готово до відправки
- Код: Маш7655
Паровозик з причепом Томас і друзі Edward, Kenji, Henry, Emily JHK84
Із металевим паровозиком з причепом «Нові пригоди» діти можуть відтворювати свої улюблені моменти з легендарного мультфільму «Томас і друзі» та вигадувати власні захопливі залізничні історії. Кожен локомотив із причепом відтворений у вигляді окремого персонажа з мультфільму і має пластикові з'єднувачі, завдяки яким можна приєднувати додаткові локомотиви, вагони та інші вантажі, щоб зібрати свій власний поїзд для безмежних пригод! Паровозики сумісні з будь-якими залізничними треками «Томас і друзі». Зберіть їх всі і створіть свою колекцію!
Іграшки «Томас і друзі» не тільки чудово розважають, а й сприяють розвитку дрібної моторики, розвивають фантазію та надихають на створення захоплюючих сюжетних ігор у дітей від 3 років. У набір входить один металевий паровозик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 4 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Висота | 11 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові властивості | форма |
| Країна походження | Китай |
| Пакування | коробка |
| Наші пропозиції | Новинки |
- Ціна: 438 ₴


