Новорічний бокс-пазли Puz-01237 "Склади сам" PuzzleOk
Створи власне святкове диво! У наборі — дерев’яні заготовки з ХДФ, які легко зібрати у святкову іграшку чи декор. Це чудова ідея для подарунка, сімейної гри та розвитку творчості у дітей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PuzzleOk |
| Материал | Дерево |
| Размеры | |
| Высота | 11.5 см |
| Длина | 15.8 см |
| Ширина | 6 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна походження | Україна |
| Наші пропозиції | Новинки |
| Пакування | коробка |
Информация для заказа
- Цена: 263 ₴





