Дитяче піаніно 328-68/69 з мікрофоном — це музичний набір, що допоможе малюку зробити перші кроки у світі музики. Інструмент оснащений 37 клавішами, що дозволяє грати прості мелодії та розвивати музичний слух. Є USB-підключення, завдяки чому можна відтворювати улюблені мелодії або супровід.
Піаніно має різні режими звучання, вбудовані мелодії, ритми та функцію мікрофона — дитина може співати під музику та влаштовувати власний концерт. Упаковане в коробку, доступне у 2 кольорах. Ідеально підходить для розвитку слуху, моторики та творчості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 38.5 см |
| Длина | 46 см |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 9 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Додаткові властивості | музика |
| Наші пропозиції | Новинки |
| Пакування | коробка |
| Пол | Девочка |
Информация для заказа
- Цена: 1 229 ₴


