Автовоз з катером інерційний озвучений підсвітка 2 види RJ6871
Автовоз з катером інерційний озвучений підсвітка 2 види RJ6871
коробка 42*10*16,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YG Toys |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Висота | 16.5 мм |
| Вага | 0.5833 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові властивості | світло |
| Країна походження | Китай |
| Механізм | інерція та пул бек |
| Пакування | коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 557 ₴


