Автобус для дівчаток озвучений з підсвіткою 89875B
Автобус для дівчаток озвучений з підсвіткою 89875B
Автобус для дівчат 89875B — яскрава та стильна іграшка, що створена для захопливих сюжетних ігор. Модель оснащена світловими та звуковими ефектами, які роблять гру ще реалістичнішою.
Автобус має продуманий дизайн, відкривні елементи (залежно від комплектації) та просторе місце для розміщення ляльок або аксесуарів. Чудово підходить для ігор у подорожі, школи, прогулянки та інші фантазійні сюжети.
Поставляється у коробці розміром 31,5×22×23 см від YG Toys.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YG Toys |
| Тип | Автобус |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 22 мм |
| Довжина | 31.5 мм |
| Висота | 23 мм |
| Вага | 1.1875 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Дівчинка |
| Країна походження | Китай |
| Пакування | коробка |
| Наші пропозиції | Новинки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 823 ₴


