Машина навантажувач на батарейках озвучена з підсвіткою A8863-68
Моделі спецтехніки завжди привертали хлопчиків будь-якого віку. Юними дослідниками рухає цікавість дізнатися, як працюють чудеса сучасної техніки, а докопатися до істини їм допоможе машина A 8863-68.
Функції
- звукові ефекти;
- підсвічування коліс;
- рухомі елементи;
- вільний рух.
Ефекти працюють від 3 батарейок (не входять до комплекту).
погрузчик довжина 26 см, висота 17см.
Розмір упаковки: 36*12*20 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YG Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 11.5 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Висота | 19.5 мм |
| Вага | 0.65625 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові властивості | світло |
| Країна походження | Китай |
| Механізм | на батарейках |
| Пакування | коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴


