М'яка іграшка Собачка з переноскою музика ходить 923-1
М'яка іграшка Собачка з переноскою музика ходить 923-1
Собачка з переноскою на батарейках, музика, ходить 3 кольори, коробка 23*16*21 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Ширина | 14 см |
| Довжина | 21 см |
| Висота | 19 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові властивості | музика |
| Країна походження | Китай |
| Механізм | на батарейках |
| Пакування | коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴



