М'яка іграшка ведмедик Тедді Baby Born 834435
М'яка іграшка ведмедик Тедді Baby Born 834435
М'яка іграшка Baby Born Ведмедик Тедді - це справжній чарівний друг, завжди готовий до пригод.
Тедді допомагає друзям долати труднощі та знаходити рішення. Він обожнює гратися та обійматися, і його доброзичливість та сміливість роблять його незамінним компаньйоном для вашої дитини.
Безпечний для дітей, виготовлений з гіпоалергенних матеріалів. Легко прати, що забезпечує тривалу чистоту та гігієну.
Рухливі лапки, що дозволяють легко одягати та знімати одяг розміром до 43 см.
До комплекту входять:
м’яка іграшка;
ромпер;
дитячий альбом із наліпками.
Розмір іграшки: 36 см.
Рекомендовано для дітей від народження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baby Born |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | З народження |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 17 см |
| Довжина | 20 см |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові властивості | форма |
| Пакування | коробка |
| Наші пропозиції | Kiddisvit |
- Ціна: 1 293 ₴





