Евакуатор інерційний звук підсвітка WY530B
Автомобіль евакуатор Wenyi (WY530B) — деталізована масштабна модель автомобіля евакуатора буде чудовим подарунком для дитини. Довжина автомобіля — 17 см. Автомобіль працює на фрикційній котушці та для того, щоб завести його, досить трохи потягнути його назад. Машинка зі світловими та звуковими ефектами, є рухомі деталі.
Евакуатор інерційний, масштаб 1:20, розмір 18 см. Іграшка зі світлом, звуком, рухомі деталі, працює на батарейці.
коробка 23,5*15,5*12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YG Toys |
| Тип | Евакуатор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 23.5 мм |
| Висота | 15.5 мм |
| Вага | 0.4167 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові властивості | світло |
| Механізм | інерція та пул бек |
| Пакування | коробка |
| Тип транспорту | спецтехніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴


