Евакуатор з машиною Big Truck Scania зі світловими та звуковими ефектами Techno Drive 6408KS

837 ₴
- В наявності
- Код: Маш5245
Ігровий набір TechnoDrive Big truck Евакуатор Scania з машиною відкриває захопливий світ міської техніки.
Автомодель оснащена світловими та звуковими ефектами.
Евакуатор має функціональні елементи: висувний автокран та висувна платформа. Кран можна регулювати за висотою та обертати на 360 градусів. А для того, щоб нахилити бокову платформу вниз, натисніть кнопку позаду кабіни водія з лівого боку.
Модель має функцію «friction motor»: штовхніть машинку вперед й дивіться, як вона сама поїде вперед!
Автомодель підійде для різних захоплюючих сюжетів, з її допомогою дитина розвине фантазію та весело проведе час.
Довжина моделі евакуатора: 25 см.
Живлення: 2 батарейки типу ААА (не входять до комплекту).
У наборі 2 автомоделі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TECHNODRIVE |
| Тип | Евакуатор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 13.2 мм |
| Довжина | 32.3 мм |
| Висота | 18 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 837 ₴


