Кран інерційний озвучений з підсвіткою RJ9811A
Кран інерційний озвучений з підсвіткою RJ9811A
Іграшковий кран RJ9811A з інерційним механізмом — функціональна модель будівельної техніки для активних ігор. Оснащений світловими та звуковими ефектами, що імітують роботу справжнього крана та роблять гру більш динамічною й реалістичною.
Інерційний привід дозволяє машинці рухатися вперед після поштовху. Міцний пластиковий корпус підходить для регулярного використання, а продумані пропорції забезпечують зручність під час гри. Поставляється в коробці, зручній для зберігання та транспортування.
Коробка - 38x15x27,3 см. YG Toys
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YG Toys |
| Тип | Підйомний кран |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 15 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Висота | 27.3 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові властивості | світло |
| Країна походження | Китай |
| Механізм | інерція та пул бек |
| Пакування | коробка |
| Наші пропозиції | Новинки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768 ₴




