Комбайн 7266, в коробці, YG Toys — яскрава іграшка сільськогосподарської техніки для захопливого дитячого дозвілля. Модель має деталізований дизайн, що робить гру більш реалістичною та цікавою.
Комбайн виготовлений з міцного пластику, зручний за розміром і добре підходить для гри вдома або на вулиці. Іграшка сприяє розвитку уяви, координації рухів і дрібної моторики. Завдяки продуманій формі дитині легко взаємодіяти з моделлю під час гри.
Поставляється в коробці (34×18×19,5 см).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YG Toys |
| Тип | Комбайн |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Висота | 19.5 мм |
| Вага | 1.0417 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Пакування | коробка |
| Наші пропозиції | Новинки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 646 ₴



