Килимок з ігровим центром піаніно 997-55A на батарейках
Килимок з ігровим центром піаніно 997-55A на батарейках
Килимок з ігровим центром 997-55A — це м’який розвивальний майданчик для немовлят з дугою та підвісними іграшками. Оснащений світловим та музичним модулем (працює на батарейках), що стимулює зорове й слухове сприйняття малюка. Підвіски можна знімати та використовувати окремо як брязкальця. Такий килимок сприяє розвитку моторики, координації та перших усвідомлених рухів у дитини.
Розмір упаковки: 45,5 × 3,5 × 43,8 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YG Toys |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 45.5 мм |
| Ширина | 43.8 мм |
| Висота | 3.5 мм |
| Вага | 0.7778 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴



