Килимок з ігровим центром піаніно дуга з іграшками368-125C
Килимок з ігровим центром піаніно дуга з іграшками368-125C
Розмір килимка 71-43 см, дуга, підвіски 5шт+ (4шт брязкальця), піаніно (музика, звуки тварин, світло, 4 режими гри) на батарейках, в коробці - 42,5-30-9,5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YG Toys |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 1 міс |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 42.5 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 0.9792 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Пакування | коробка |
| Наші пропозиції | Новинки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 758 ₴



