М'яка іграшка мальтіпу, акіта ходить на повідку на батарейках LZ-801-5/LZ-801-1
626 ₴
- Готово до відправки
- Код: Мяк0330
+380 (97) 439-52-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка іграшка мальтіпу, акіта ходить на повідку на батарейках LZ-801-5/LZ-801-1
В наявності 2 види, ціна вказана за 1 шт.
коробка 25*13*23 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 13 см |
| Довжина | 25 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові властивості | музика |
| Країна походження | Китай |
| Пакування | коробка |
| Наші пропозиції | Новинки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 626 ₴


