Музичний килимок з ігровим центром піаніно на батарейках з підсвіткою HE0648/HE0649
552 ₴
- Готово до відправки
- Код: Нем0362
+380 (97) 439-52-55
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Музичний килимок з ігровим центром піаніно на батарейках з підсвіткою
HE0648/HE0649
2 кольори
коробка 38x8x30 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вік | З народження |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові властивості | світло |
| Країна походження | Китай |
| Пакування | коробка |
| Наші пропозиції | Новинки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴


